Dizains, hostings, interneta www lapas izstrāde - studija CLARUS. Дизайн, хостинг, разработка интернет веб сайта - студия CLARUS. Design, hosting, internet www site development - studio CLARUS.
1
Man 46 gadi. Jūtu, ka pēdējo 3 gadu laikā sāk pastiprināti izkrist mati. Ko darīt? Kādus šampūnus lietot? Sāku dzert biotinu tabletēs, bet vai palīdzes? Laila


2
Kādas atsauksmes ir par matu augšanas līdzekli Regaine 5% cik ilgā laikā var panākt kādu rezultātu varbūt ir kāds cits efektīvāks līdzeklis. Aivars.


3
Labdien! Ko ieteiktu pret matu izkrišanu vīrietim? Paldies!


4
Sveiki! Jau kādus 3 gadus netieku vaļā no blaugznām kaut esmu lietojusi dažādus aptiekā nopērkamus šampūnus. Arī mati pastiprināti izkrīt,bet man par prieku arī ataug. Esmu pat mēģinājusi pēc izmazgāšanas saskaitīt. Sanāca daudz-tiku līdz 200.Ko darīt? Mati ir smalki,krāsoju,jo sirmums tajos.


5
Gribu izaudzēt garākus matus, bet viņi aug tikai līdz noteiktam garumam un ne centimetru vairāk


6
Labdien! Man vienmēr ir bijuši īsi mati, tagad jau otro gadu audzēju tos. Bet jau vairāk kā pusgadu mati krīt ārā un diezgan daudz. Esmu lietojusi vitamīnus, šampūnus un matu maskas pret matu izkrišanu, nedaudz samazinās, bet tā pat turpina izkrist.


7
Kas jālieto ,lai nebūtu taukaini mati un blaugznas?