Dizains, hostings, interneta www lapas izstrāde - studija CLARUS. Дизайн, хостинг, разработка интернет веб сайта - студия CLARUS. Design, hosting, internet www site development - studio CLARUS.

Jolanta Reihmane

J.Reihmane ir strādājusi kā make-up speciāliste un pasniedzēja, kā arī stiliste daudzās pilsētās (Tokija, Ņujorka, Londona, Parīze, Vīne, Berlīne, neskaitāmās Zviedrijas un Norvēgijas pilsētās, arī Tallinā un Brjanskā)

Paralēli pašas darbam, Jolanta turpināja pilnveidot meistarību un prasmes (valodu prasme to atviegloja, jau 1993.g. Jolanta izdeva savu Latviešu-Zviedru sarunu valodas vārdnīcu)

1994.g. Kija Veinberg make-up kurser Stoholmā un

1995.g. L’oreal make-up Fassion Stoholmas kursi.

1996.g. Jolanta Reihmane pasniedza make-up daudzās Zviedrijas pilsētās, sākot no tās pašiem dienvidiem, beidzot pat aiz polārā loka... t.i. :
janvārī – Lulea, Skeleftea, Umea(vairākas reizes), Ornskolsvik,
februārī – Borlenge (vairāki kursi), Bolness (vairāki kursi un šovs),Uppsala,
martā – Norrkoping, Kungselv, Stockholm, Ostersund, Sundsvall (vairāki kursi), Orebro (vairāki kursi), Karlstad,
aprīlī – Skovde (arī liels šovs), Karlsskuga, Vaxjo, Kristiansand, Goteborg, Lund, Malmo (vairāki kursi un šovs) – skat. Pievienoto kursu programmu.

1996.g. septembrī Jolanta uzstājās arī Zviedrijas lielākajā profesionālajā šovā Skovde, kas ilga 2 dienas.

1997.g. martā Jolanta Reihmane tika uzaicināta par tiesnesi Stils un Mode ietvaros organizētajā Frizieru kausa žūrijā Skonto izstāzu hallē.

1997. g. Septembrī Jolantu atkal gaidīja Skovdes skatuve un vinjas modeļus cat-walk, kurā J.R. veiksmīgi pievienoja arī citu Latvijas vies-meistaru sniegumu.

1997.g. rudenī Jolanta Reihmane vadīja vairākus make up kursus Norvēģijā (atkal noderēja valodu prasme) un šovus – gan Kristiansand, Sunnes, Stavanger (2 x) utt.

1998.g. pavasarī sākās gatavošanās darbam Ņujorkā, kurā Stoholmas aģentūras Pingvin TV uzdevumā, augustā bija jāstrādā 2 tv reklāmu veidošnā un neskaitāmu drukas un internetu reklāmas materiālu izveidē.

1998.g. Skovdes skatuve atkal gaidīja J.Reihmanes make-up-us un šovu

1998.g. augusts tika pavadīts Ņujorkā, Manhetenā u.c. rajonos strādājot fotosesijām un reklāmas rullīšu filmēšanai starptautiskā komandā.

1998.g. rudenī Jolanta Reihmane sāka strādāt pie Zviedrijas make-up modes izveides 1999.gadam, kuru uztic veidot Frizūru un Modes Padomes aizklātā balsošanā izvēlētām personībām.

1998.g. novembrī J.Reihmani uzaicināja par tiesnesi Rīgā – atklātajā Kolonnas dekoratīvās kosmētikas konkursā, kas notika Šarma un Rotas ietvaros Ķīpsalas izstāžu hallē.

1998.g. novembrī Jolanta Reihmane prezentēja Karlstad (Zviedrija) pašas izdomāto stilu un modi 2028.gadam, šai kolekcija J.Reihmane bija arī visu tērpu autore – no skices un piegriesnes līdz to izpildījumam.

1998.g. decembris tiek pilnībā veltīts nākamā gada modes tehnisko materiālu sagatavošanai un izgatavošanai.

1999.g. Jolanta Reihmane intensīvi strādā uz skatuvēm un podiumiem – prezentējot sevis radīto modes līniju FUTURE.
Tātad – 1999.g.janvārī tiek demonstrēta Zviedrijas modes līniju tendences slēgtā valsts vadošo dizaineru grupā, nedēlju vēlāk ar šo info semināros tiek iepazīstināta Padomes konsulentu grupa, kura nākamā mēneša laikā apceļos visu valsti, semināros nododot tālāk informāciju profesionāļiem.

1999.g. martā 3 dienas mode FUTURE tiek demonstrēta lielajā Alvsjo Messan (Stoholma) konferenču zālē 3 x dienā tekniskajos semināros, ko nobeidz šovs, kura horeogrāfijas autore – arī J.Reihmane.Vairākus no tiem apmeklēja arī meistari un vadošo salonu vadītāji no Rīgas un Latvijas.

1999.g. arī Skovdes skatuve atkal priecājās par J.Reihmanes demonstrētajiem make-up un valsts modes prezentāciju.

2001.g. Jolanta Reihmane pasniedza arī Rīga Starptautiskajā I.Misānes grimma mākslas skolā, kuras šī pirmā izlaiduma dalībnieki šodien strādā Latvijas televizijas kanālos  un to organizātajos šovos un pasākumos.

2004.g. martā Jolanta Reihamne vērtē (žūrijā) Atklāto Baltijas valstu Vizāžistu čempionātu (Skonto hallē)

2005.g. marts – J.Reihmane veic žurijas darbu II. Atklātajā Baltijas valstu Vizāžistu Čempionātā (Skonto halle)

2006.g. matrs – J.Reihmane tiesā III. Baltijas valstu Vizāžistu čempionātu (Arēnā Rīga)

2009.g. jūnijs - J.Reihmane veic žūrijas darbu Latvijas Talantīgāko Meiteņu Festivālā kopā ar Ellu, Kiviču, Kandy utt.

2010.g. maijs - J.Reihmane lasa referātu un veic "Master-class" Starptautiskajā Kosmetologu un Estētiķu kongresā Tallinā.

2011.g. februāris - līdz šim  - pasniedzēja Starptautiskajā grima un mākslas skolā

2011.g. oktobris  - J.Reihmane uztājas ar lekciju "Corrective Make-up" Inteligent Beauty Congress, Viļņā.

No 2006.g. Jolanta Reihmane ir medicīnas portāla eksperte, kurā arī līdz šim strādā par matu un galvas ādas kopšanas un problēmu speciālisti (www.medicine.lv - jautājiet mums sadaļā)
 
Jau no 2000.g. Latvijas TV skatītāji pazīst Jolantu Reihmani no LTV 1 Dzivītes tiešraižu raidījumiem, kā arī Rīta zinju programās, LNT, LTV1, LTV7), tematiskos raidījumos par matu kopšanas līdzekliem un matu un galvas ādas problēmām, kā arī neskaitāmām publikācijām presē par modes u.c. aktualitātēm (Veselība, Ieva, Latvijas Avīze utt.) – skat. www.google.lv - Jolanta Reihmane
 
Jolanta Reihmane ir ilggadīgi sadarbojusies ar Latvijas Bērnu Bāreņu Fondu, kur aktīvi piedalījās arī vasaras nomentēs, lasot lekcijas par mata struktūru un uzbūvi.
 
Pārējos datus un info par Jolantu Reihmani atradīsiet enciklopēdijā “Kas ir kas Latvijā”, sākot no 2000.g. izdevuma (latviešu, krievu, anglu valodās).